انبار های ذخیره سازی – ساخت انبار ، سوله ، اسکلت فلزی از پی تا کلید

انبار های ذخیره سازی به عنوان یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای محافظت از دارایی های کارفرمایان در مقابل تمامی عوامل جوی ، خارجی و هم چنین باعث سازمان دهی کالاها و دارایی های سازمان ها و اشخاص می شود . محدوده ساختمان های ذخیره سازی از ابعاد کوچک حداکثر ۱۰۰۰ متر مربع برای نگهداری تجهیزات و ساخت سرپناه در بخشی از مساحت زمین مورد نظر ، تا ساخت انبار های بزرگ با کاربری های متعدد شامل : سوله و انبار صنعتی با مساحت قابل توجه تا چند ده هزار متر مربعی برای راه اندازی خطوط تولید پیشرفته که در اصطلاح ” ابر سوله ” گفته می شوند . و یا انبار های با مساحت تا چند هزار متر مربع برای نگهداری محصولات کشاورزی ، ماشین آلات مختلف ، تجهیزات گران قیمت و … که اغلب تحت عنوان ” انبارهای عمومی ” از آنها نام برده می شود .

بنابر نیاز کارفرمایان محترم ، گروه مهندسی سین بیم اقدام به طراحی ، ساخت و اجرای هر سایز و اندازه از انبار و سوله و سایر استراکچر های فلزی با درنظر گرفتن مقرون به صرفه ترین حالت ممکن و حفظ حداکثر کیفیت طراحی متناسب با نیازهای مشتریان گرامی می نماید . همچنین تیم پیمانکاری سین بیم توانایی اجرای انواع سوله و ابر سوله ، انبار ، انواع کارخانه ، استراکچر های فلزی پیشرفته از پی تا کلید به صورت قرارداد Turn to key را دارا می باشد تا کارفرما و یا شرکت مشاور طرح با خیال آسوده شاهد پیشرفت پروژه مورد نظر خود بدون داشتن هرگونه فشار و استرس های مربوط به کارهای عمرانی باشند .

ساخت و اجرا سوله اشتهارد

ساخت و اجرا سوله و انبار از پی تا کلید

مراحل ساخت یک سوله یا ابر سوله از پی تا کلید :

  • مطالعات شرایط محل پروژه همچون : شرایط ژئوتکنیکی خاک منطقه ، سرعت باد و …
  • طراحی نقشه بهینه شده و پلان پروژه متناسب با نیاز های کارفرما
  • تجهیز کارگاه در محل پروژه توسط پیمانکار
  • اجرا فونداسیون سوله شامل :
  •      پی کنی تا رسیدن به عمق مورد نظر
  •      قالب بندی ، آرماتور بندی پی ، قرار دادن صفحه ستون ها در محل مورد نظر و بتن ریزی
  • ساخت اسکلت فلزی سوله در محل کارخانه و انتقال به محل پروژه
  • اجرای سقف سوله و دیوار های داخلی / خارجی
  • نصب درب ورودی ، پنجره ها ، داکت های تاسیساتی ( در صورت نیاز )

لازم به توضیح می باشد که کفسازی ، سطح کف سوله بسته به در خواست کارفرما و کاربری سوله اجرا خواهد شد .

جهت دریافت قیمت و هزینه ساخت و اجرا از پی تا کلید با ما تماس حاصل نمایید و یا پلان نقشه پروژه در دست اقدام خود را برای ما ایمیل بفرمایید .

طراحی و ساخت انبار

طراحی و ساخت انبار