چرا سین بیم را به عنوان سازنده سوله انتخاب کنیم ؟

ساخت سوله امری تخصصی است و نیازمند پرسنل حرفه ای جهت ساخت ، نصب و اجرا و همچنین مهندسین مجرب جهت تست و بررسی در تمامی مراحل ساخت سوله ، اسکلت فلزی و انواع جرثقیل سقفی می باشد ، ساخت سوله و اسکلت فلزی در ایران بسته به نیاز کارفرما و اهمیت پروژه به دو صورت کارخانه ای و کارگاهی ساخته و اجرا می گردد .
بدیهی است که پروژه های با ابعاد قابل توجه و تناژ بالا همچنین نیاز به رسیدن مقاومت جوش به عدد مورد نظر در نقشه های اجرایی ، ساخت در کارخانه با کیفیت بسیار بالا ( استفاده از ورق درجه یک و جوش نفوذی و گوشه بسیار با کیفیت توسط دستگاه های اتوماتیک زیرپودری و … ) و تست جوش ( غیر مخرب – مخرب ) ، سند بلاست ، پاشش چندین لایه رنگ های با کیفیت بالا نظیر رزین کرومات بر روی اسکلت فلزی به جهت مراقبت از سازه در مقابل شرایط محیطی مهاجم می باشد و در انتها کار مورد نظر با کیفیت بسیار بالاتر از سوله کارگاهی و البته قیمت بیشتر از آن مواجه هستیم .
از سوی دیگر برای ساخت سوله و اسکلت فلزی با تناژ پایین و اهمیت کمتر نسبت به موارد فوق می توان جهت ساخت از کارگاه های موجود بهره برد که هزینه ساخت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد . همچنین در سوله های صنعتی نیاز به جرثقیل سقفی جهت جا به جایی اجسام سنگین به شدت احساس می شود که تمامی موارد فوق در کارخانه سین بیم به نحو احسن صورت میگیرد .

سازنده سوله و اسکلت فلزی در تهران و شهرستان ها

سازنده سوله و اسکلت فلزی در تهران و شهرستان ها