تیم فنی سایت سین بیم از جمله معدود گروه های مهندسی ایران می باشد که همواره در پی نوآوری و ورود سیستم های سازه ای نوین و تکنولوژی های برتر ساختمانی به کشور می باشد . قدم اول ما واردات و راه اندازی خط تولید سقف هالوکور و تجهیزات مرتبط به ایران بود ، توضیح آنکه سقف هالوکور به عنوان یک تکنولوژی برتر در کشور های اروپایی و محافل مهندسی جهان مطرح میباشد ، کاربرد اسلب های هالوکور جهت استفاده تحت عنوان سقف و سایر المان های بتنی پیش تنیده در انواع سیستم ساختمان ها ( اسکلت بتن – اسکلت فلزی ) می باشد که اولین بار توسط ما وارد ایران گردید .

اجرا سقف هالوکور توسط سین بیم

اجرا سقف هالوکور توسط سین بیم

هم اکنون در تیم مهندسی سین بیم بصورت تخصصی بر روی ساخت سازه های فلزی با کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی فعالیت می نماییم که گوشه ای از این خدمات ساختمانی عبارت اند از :

  • ساخت سوله : طراحی ، ساخت و اجرای سوله با جان سینوسی و انواع سالن در کنار ساخت انواع سوله صنعتی و … به روش معمول است .
  • ساخت اسکلت فلزی (پیچ و مهره – جوشی) : هم چنین به دلیل پتانسیل بالای اجرایی ما امکان ساخت اسکلت فلزی تیر ورق با پیچ و مهره یا جوشی را داراست .
  • جرثقیل سقفی : علاوه بر موارد فوق ساخت و طراحی انواع جرثقیل سقفی با دهانه های مختلف و تناژ گوناگون ، تیر فولادی با جان سینوسی به جای استفاده از تیر لانه زنبوری در کوتاه ترین زمان و قیمت مناسب امکان پذیر است .
  • ورق عرشه فولادی ( متال دک ) : در بسیاری از پروژه های ساختمانی ( ساختمان های اسکلت فلزی ) از سقف عرشه فولادی بهره گرفته میشود و از آنجا که سین بیم به صورت تخصصی بر روی ساخت سازه های فلزی متمرکز می باشد بنابراین فروش ورق عرشه فولادی و متعلقات آن ( گل میخ و … ) دور از انتظار نیست .

به طور کلی گروه سین بیم زیر مجموعه ای از سایت بنا کالا می باشد و هدف ما طراحی ، ساخت و اجرا تمامی حوضه های ساختانی در ایران و خارج ایران می باشد ، در سایت سین بیم هدف ما پوشش سازه های فلزی در تهران و سایر نقاط کشور می باشد . و همچنین هدف ما در سایت بنا کالا پوشش کالا های ساختمانی در درجه اول و خدمات مرتبط به سازه های بتنی و فرآورده های سیمانی نظیر افزودنی های بتن ، بتن ریزی های خاص ، طراحی فروش و اجرای سقف تیرچه بلوک و … در تمام نقاط ایران می باشد .

ساخت اسکلت فلزی توسط سین بیم

ساخت اسکلت فلزی توسط سین بیم